Katalog dla biznesu

START CENNIK DODAJ KONTAKT

Centrum

Sklep sprzętu dla ochrony zdrowia Cezal to funkcjonująca na terenie Polski jednostka, która zaopatruje państwowe, a także prywatne gabinety medyczne, szpitale i pozostałe podmioty opieki zdrowotnej.

Cezal to firma z więcej niż 60-letnim doświadczeniem, co sprawia, że jest pewnym i solidnym partnerem dla setek lub nawet tysięcy ważnych partnerów, wśród których znajdują się zarówno specjaliści medycyny niemalże każdych specjalności, a także duże placówki medyczne takie jak kliniki i szpitale.

Od dziesięciu lat centrala Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal mieści się w stolicy Dolnego Śląska. Prowadzone są również oddział stolicy Małopolski, jak również spółka zależna „Centrowet-Cezal” w Poznaniu (z oddziałami w Gdańsku oraz Słupsku).
Cezal może pochwalić się więcej niż 20 sklepami medycznymi, a 17 przedstawicieli handlowych rozlokowanych w całej Polsce codziennie służy specjalistyczną pomocą.

Oferta Grupy Cezal to bogaty zbiór produktów zaopatrzenia medycznego. Obejmuje zarówno sprzęt codziennego użytku, jak i aparaturę medyczną, aparaty RTG, materiały laboratoryjne, wyposażenie laboratoriów i wiele innych. W hurtowni medycznej Cezal każdy lekarz, klinka przychodnia czy gabinet rehabilitacji odnajdzie to, co potrzebuje w codziennej pracy.

Od kilku miesięcy funkcjonuje sklep online Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal, a tam dużo łatwiej da się kupić potrzebne materiały codziennego użytku i akcesoria dla gabinetów. Nalezy wejść na stronę sklep.cezal.com.pl i tam w kilku prostych krokach dokonać zamówienia towary.
Co można kupić w sklepie online Cezal? Zarówno produkty dla lekarzy specjalizacji ogólnych takie jak strzykawki, szwy czy igły medyczne, a także materiały dentystyczne (takie jak systemy wiążące, pasty polerskie), meble medyczne lub materiały dezynfekcyjne.

Hurtownia Zaopatrzenia Medycznego Cezal to wieloletni importer dużej liczby towarów z krajów takich jak Niemcy, Holandia, Wielka Brytania czy Indie, dlatego też oferowane warunki cenowe są niezwykle atrakcyjne, a oferta szeroka. To wszystko powoduje, że sklep Cezal stał się liderem w obrocie dostaw dla gabinetów lekarskich w Polsce, mając obroty wyższe niż 140 milionów zł rocznie.
Adres firmy:
Kazimierza Wielkiego 23, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Dodano do kategorii: Medycyna

Ostatnio dodane wpisy

conceptforhome.pl - meble kuchenne szczecin

Kuchnia jest wnętrzem, w jakim koniecznie ważne do spełnienia są dwie zasadnicze kwestie. Pierwsza dotyczy praktyczności. Drugą jest kwestia wizualna. Decydując się na meble kuchenne Szczecin, musimy pamiętać o doborze naprawdę fachowo działającej firmy. Dzisiaj mamy do czynienia z mnóstwem ofert w tej branży, wobec tego tym niezwyklej...

Kategoria: Meble Kuchenne

www.k-foxar.pl - kostka sensoryczna sklep

Kupowanie dla swojej pociechy wyjątkowych zabawek może sprawdzać się cudownie i niezmiernie mocno radować. Akcesoria dla pociechy sprawią jej niezmiernie dużą radość i jak najniezwyklej pożądane byłoby wybierać tego typu produkty dla swojego dziecka, jakie będą mogły sprawdzić się faktycznie rewelacyjnie i na jakie jak najniezwyklej...

Kategoria: Handel

podlogi24.net - dekoracje sztukateryjne

Wprowadzenie do domu szczególnych zdobień z najwyższej jakości materiałów może sprawdzać się rewelacyjnie i pożądane byłoby wybrać właściwe produkty, jakie będą w stanie zachwycić swoją jakością i jakie będą sprawdzały się w swoim zadaniu rzeczywiście rewelacyjnie. Dekoracje sztukateryjne są w stanie sprawić, że każde wnętrze będzie...

Kategoria: Ozdoby

czyszczenie wykładzin Bydgoszcz - www.ziphouse.pl

Fachowe firmy są w stanie świadczyć niezmiernie fachowe usługi i mogą zaoferować czyszczenie wykładzin Bydgoszcz realizowane na niezmiernie wysokim poziomie co sprawia, że pożądane byłoby postawić na oferty najlepszych firm, jakie świadczą usługi na najwyższym poziomie i jakie dbają o zadowolenie klientów. Najlepsze firmy dysponują...

Kategoria: Dywany i Wykładziny

Citymag.pl - artykuły o modzie

Każdy z nas niejednokrotnie szuka porad w Internecie. W tym celu warto znać sprawdzone strony, jakie nie zawiodą nas w zakresie proponowanych informacji. Popularny i fachowo prowadzony portal lifestylowy to z całą pewnością najlepsze miejsce, gdzie można znaleźć dużą ilość porad w różnej tematyce. Taki serwis cenią ludzie w każdym wieku...

Kategoria: Portale