Katalog dla biznesu

START CENNIK DODAJ KONTAKT

Centrum

Sklep sprzętu dla ochrony zdrowia Cezal to funkcjonująca na terenie Polski jednostka, która zaopatruje państwowe, a także prywatne gabinety medyczne, szpitale i pozostałe podmioty opieki zdrowotnej.

Cezal to firma z więcej niż 60-letnim doświadczeniem, co sprawia, że jest pewnym i solidnym partnerem dla setek lub nawet tysięcy ważnych partnerów, wśród których znajdują się zarówno specjaliści medycyny niemalże każdych specjalności, a także duże placówki medyczne takie jak kliniki i szpitale.

Od dziesięciu lat centrala Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal mieści się w stolicy Dolnego Śląska. Prowadzone są również oddział stolicy Małopolski, jak również spółka zależna „Centrowet-Cezal” w Poznaniu (z oddziałami w Gdańsku oraz Słupsku).
Cezal może pochwalić się więcej niż 20 sklepami medycznymi, a 17 przedstawicieli handlowych rozlokowanych w całej Polsce codziennie służy specjalistyczną pomocą.

Oferta Grupy Cezal to bogaty zbiór produktów zaopatrzenia medycznego. Obejmuje zarówno sprzęt codziennego użytku, jak i aparaturę medyczną, aparaty RTG, materiały laboratoryjne, wyposażenie laboratoriów i wiele innych. W hurtowni medycznej Cezal każdy lekarz, klinka przychodnia czy gabinet rehabilitacji odnajdzie to, co potrzebuje w codziennej pracy.

Od kilku miesięcy funkcjonuje sklep online Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal, a tam dużo łatwiej da się kupić potrzebne materiały codziennego użytku i akcesoria dla gabinetów. Nalezy wejść na stronę sklep.cezal.com.pl i tam w kilku prostych krokach dokonać zamówienia towary.
Co można kupić w sklepie online Cezal? Zarówno produkty dla lekarzy specjalizacji ogólnych takie jak strzykawki, szwy czy igły medyczne, a także materiały dentystyczne (takie jak systemy wiążące, pasty polerskie), meble medyczne lub materiały dezynfekcyjne.

Hurtownia Zaopatrzenia Medycznego Cezal to wieloletni importer dużej liczby towarów z krajów takich jak Niemcy, Holandia, Wielka Brytania czy Indie, dlatego też oferowane warunki cenowe są niezwykle atrakcyjne, a oferta szeroka. To wszystko powoduje, że sklep Cezal stał się liderem w obrocie dostaw dla gabinetów lekarskich w Polsce, mając obroty wyższe niż 140 milionów zł rocznie.
Adres firmy:
Kazimierza Wielkiego 23, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Dodano do kategorii: Medycyna

Ostatnio dodane wpisy

dobry zespół weselny zespol-retro.pl

Wybór zespołu muzycznego na wesele to kwestia priorytetowa i warunkująca udaną zabawę. Tej jak wiadomo, nie da się powtórzyć, wobec tego należałoby postawić na sprawdzonych ekspertów. Dobry zespół weselny koniecznie musi być wykwalifikowany. Dzisiaj zapoznanie się z doświadczeniem muzyków nie stanowi najmniejszego problemu. Wystarczy...

Kategoria: Muzyka

przedszkole miasteczko wilanów na Karate-kids.pl

Ogromny dylemat potrafią mieć rodzice, którzy muszą wybrać najlepsze niepubliczne przedszkole wilanów w okolicy. Niejednokrotnie okazuje się, że konkurencja między takimi obiektami jest niezmiernie zacięta, a w związku z tym oferta poszczególnych placówek na pierwszy rzut oka może wydawać się mocno porównywalna. Kluczowe znaczenie ma...

Kategoria: Dzieci

www.pralniadywanow.eu pranie dywanów Bydgoszcz

Jeżeli posiadasz dywan z zabrudzeniami i chcesz je dokładnie z niego usunąć to jak najbardziej pożądane byłoby postawić na pomoc najlepszych profesjonalistów, którzy dzięki wiedzy i doświadczeniu są w stanie świadczyć usługi na wysokim poziomie. Skorzystanie z tego typu ofert będzie tym samym niezmiernie przyjemne dla wszystkich ludzi i...

Kategoria: Dom i Wnętrze

rekuperatory Kraków www.instalco.krakow.pl

Rekuperacja nie bez powodu stała się dziś niezwykle modnym systemem wentylacji w domach. Jest to wentylacja mechaniczna z odzyskaniem ciepła. W czasie zimy w domach z rekuperacją można oszczędzić aż do 30-40% kosztów ogrzewania. Rekuperatory Kraków to oferta sprawdzonego usługodawcy, który działa na rynku od 1998 roku. Bogata praktyka...

Kategoria: Budownictwo

ginekolog-michalik.pl - Usg 3d Wrocław

Dobry gabinet ginekologiczny to z całą pewnością taki, w jakim kobieta czuje się otoczona doświadczoną opieką. Niezwykle ważną kwestią jest też dostęp do wszelkich koniecznych badań jak na przykład usg 3d Wrocław. Wizyta ginekologiczna nie winna wywoływać strachu, lęku ani obaw. Nie bez powodu panie niezmiernie chętnie dzielą się między...

Kategoria: Lekarze